Gaziosmanpaşa'ya online çiçek gönderimi yapılmaktadır.  Tel 0212 418 19 20, Gaziosmanpaşa çiçekçi, 41 gül buketi, Gaziosmanpaşa çiçek sepeti, Gaziosmanpaşa çiçek siparişi, Gaziosmanpaşa çiçekçiler, Gaziosmanpaşa ucuz çiçek market, çiçek gönder

Sipariş vermek istediğiniz çiçeğe ait çiçek kodunu not ediniz.

Ödeme Seçenekleri

HAVALE / EFT İLE ÇİÇEK SİPARİŞİ:

Türkiye'den verilen siparişlerinizin ödemelerini havale yoluyla yapabilirsiniz. Yurtdışından vereceğiniz siparişlerinizde kredi kartını kullanmalısınız. Bankalar yalnızca mesai saatleri içerisinde EFT işlemi gerçekleştirmektedir, bu yüzden mesai saatleri dışında ve hafta sonları EFT ile ödeme yapamazsınız. Havale yada EFT işlemi yaparken hesap numaralarına dikkat ediniz. İsme havale yapmayınız, hesap numaralarımızla hesaba havale yapınız. Alıcı adına hesap sahibininden başka birşey yazmayın. Ödemenin yanlış hesap numarasına yapılması durumunda ödeme yapılmamış sayılacaktır. Eğer yanlış hesaba ödeme yaptıysanınız firmamız yaptığınız işlemi düzeltemez, bu işlemi düzeltmek için ödeme yaptığınız bankanıza başvurmalısınız.

Havale/EFT ile Ödeme Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

KREDİ KARTI İLE ÇİÇEK SİPARİŞİ:

Kredi kartıyla ödemelerinizi yapabilirsiniz. MasterCard yada VisaCard geçerlidir. Sitede güvenliğiniz için SSL kullanılmıştır. Sanal pos işlemleri Garanti Bankası tarafından yürütülmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitede barındırılmamaktadır. Bilgiler doğrundan bankaya gönderilir ve banka onayına göre işlem yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme için kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arkasındaki CV2 kodu gereklidir. Telefonla da kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz. Taksit imkanı bulunmamaktadır, kredi kartı çekimi tek seferde yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapmak için kredi kartınızın internet üzerinden ve telefonla alışverişe açık olması gerekir. Bankamatik kartlar kredi kartı yerine geçmez. Kredi kartı ile Ödeme Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

 

WESTERNUNION İLE ÇİÇEK SİPARİŞİ:

Yurtdışındaki müşterilerimiz için geçerlidir, telefonla irtibata geçerek yapabilirsiniz.

PAYPAL İLE ÇİÇEK SİPARİŞİ:

Paypal Türkiye kapandığı için gerçekleştirilemiyor.